Migrate File Entities to Media Entities (2.0.11) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Article
ta: கட்டுரை

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Image
ta: படம்

en: RSS
ta: ஆர்எஸ்எஸ்

en: Medium (220×220)
ta: நடுத்தர (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
ta: சிறு (100×100)
