Migrate File Entities to Media Entities (2.0.12) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Article
hy: Հոդված

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Image
hy: Նկար

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hy: Օգտագործել  <em>հոդվածները </em> շտապ բովանդակությունով ինչպիսիք են՝ նորությունները, մամլո հազորդագրությունները կամ բլոգի գրառումները :

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
hy: Մուտագրել ստորակետով բաժանված ցուցակ։ Օրիանկ՝ Ամստերդամ, Մեխիկո, "Կլիվլենդ, Օհայո"
