Migrate File Entities to Media Entities (2.0.12) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Article
jv: Artikel

en: Tags
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Examples
jv: Contoné

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
jv: Gunaknā <em>artikel</em> kanggo kontèn sing asring ditulis kaya warta berita, pengumuman utāwā blog.
