Migrate File Entities to Media Entities (2.0.12) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Article
kn: ಬರಹ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Examples
kn: ಉದಾಹರಣೆಗಳು

en: Migration
kn: ರವಾನಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ
