Migrate File Entities to Media Entities (2.0.14) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Article
az: Məqalə

en: Tags
az: Teqlər

en: Image
az: Şəkil

en: Teaser
az: Tizer

en: Migration
az: Miqrasiya
