Migrate File Entities to Media Entities (2.0.4) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Article
be: Артыкул

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Image
be: Малюнак

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
be: Выкарыстоўвайце тэгі для групавання артыкулаў па катэгорыях на падобныя тэмы

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
be: Выкарыстоўвайце <em>артыкулы</em> для тэрміновага змесціва, такога як навіны, прэс-рэлізы або паведамленні ў блогу

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
be: Увядзіце спіс, падзяляючы словы коскаю. На прыклад: Менск, Берасце, "Мар'іна Горка"
