Migrate File Entities to Media Entities (2.0.4) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Tags
bs: Tagovi

en: Image
bs: Slika

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
bs: Unesite nazive odvojene zarezom. Na primjer: Amsterdam, Donji Vakuf, Rogatica
