Migrate File Entities to Media Entities (2.0.6) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Article
te: వ్యాసం

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Medium (220×220)
te: మధ్యస్థం (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
te: నఖచిత్రం (100×100)
