Migrate File Entities to Media Entities (2.0.7) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Article
et: Artikkel

en: Tags
et: Sildid

en: Image
et: Pilt

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: RSS
et: RSS vood

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Medium (220×220)
et: Keskmine (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
et: Pisipilt (100×100)

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
et: Sisesta komadega eraldatud nimekiri. Näiteks: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
