Migrate File Entities to Media Entities (8.x-1.0-beta6) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
bo: མཚན་བྱང་གིས་རིགས་འདྲ་བའི་རྩོམ་ཡིག་དབྱེ་འབྱེད་བྱས།
