Migrate File Entities to Media Entities (8.x-1.0-beta6) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Article
eo: Artikolo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Image
eo: Bildo

en: RSS
eo: RSS-fluo
