Migrate File Entities to Media Entities (8.x-1.0-beta6) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Article
lv: Raksts

en: Tags
lv: Birkas

en: Image
lv: Attēls

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: example
lv: piemērs

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.
