Migrate File Entities to Media Entities (8.x-1.0-beta7) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Body
sk: Text

en: Article
sk: Článok

en: Tags
sk: Značky

en: Image
sk: Obrázok

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: Thumbnail (100×100)
sk: Náhľad (100x100)
