Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Updated
ast: Anováu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Options
ast: Opciones

en: Items
ast: Elementos

en: Operation
ast: Operación
