Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Import
bn: আমদানী

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Email
bn: ইমেইল

en: Items
bn: আইটেমসমূহ
