Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Group
cs: Skupina

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Project
cs: Projekt

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Email
cs: E-mail

en: Options
cs: Možnosti

en: Items
cs: Položky

en: Template
cs: Šablona

en: Operation
cs: Operace

en: Source
cs: Zdroj

en: (disabled)
cs: (zakázáno)

en: Execute
cs: Vykonat

en: Migration
cs: Migrace

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Machine Name
cs: Strojový název
