Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Group
et: Grupp

en: Enabled
et: Lubatud

en: Project
et: Projekt

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Updated
et: Uuendatud

en: Email
et: E-kiri

en: Options
et: Valikud

en: Items
et: Kirjed

en: Template
et: Mall

en: Operation
et: Operatsioon

en: Source
et: Allikas

en: (disabled)
et: (keelatud)

en: Execute
et: Rakenda

en: Migration
et: Migreerimine

en: Bundle
et: kogum

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Machine Name
et: Masinnimi
