Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Group
fi: Ryhmä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Project
fi: Projekti

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Options
fi: Valinnat

en: Items
fi: Aiheet

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Source
fi: Lähde

en: (disabled)
fi: (pois käytöstä)

en: Add Group
fi: Lisää ryhmä

en: Execute
fi: Suorita

en: Migration
fi: Migraatio

en: Bundle
fi: Paketti

en: Mappings
fi: Kytkökset

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi
