Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Group
fil: Grupo

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Import
fil: Angkatin

en: Default
fil: Pamantayan

en: Updated
fil: Nabago

en: Items
fil: Mga bagay

en: Operation
fil: Pagpapatakbo
