Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Group
gl: Grupo

en: Enabled
gl: Activado

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Updated
gl: Actualizado

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Options
gl: Opcións

en: Items
gl: Elementos

en: Template
gl: Modelo

en: Operation
gl: Operación

en: Source
gl: Orixe

en: (disabled)
gl: desactivado

en: Execute
gl: Executar

en: Bundle
gl: Paquete

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
