Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Group
jv: Grup

en: Enabled
jv: Urip

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Options
jv: Opsi

en: Items
jv: Item

en: Operation
jv: Operasi
