Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Group
km: ក្រុម

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Options
km: ជម្រើស

en: Items
km: ធាតុ

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ
