Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
