Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Field
mn: Талбар

en: Default
mn: Анхны утга

en: Email
mn: Имэйл

en: Options
mn: Сонголтууд
