Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Group
nl: Groep

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Field
nl: Veld

en: Default
nl: Standaard

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Email
nl: E-mail

en: Options
nl: Opties

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Operation
nl: Bewerking

en: Source
nl: Bron

en: (disabled)
nl: (uitgeschakeld)

en: Add Group
nl: Groep toevoegen

en: Edit Group
nl: Groep bewerken

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Migration
nl: Migratie

en: Bundle
nl: Bundel

en: Mappings
nl: Toewijzingen

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Machine Name
nl: Systeemnaam
