Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Group
oc: Grop

en: Enabled
oc: Activat

en: Project
oc: Projèctes

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Options
oc: Opcions

en: Items
oc: Elements

en: Template
oc: Modèl

en: Operation
oc: Operacion

en: Source
oc: Font

en: (disabled)
oc: (desactivat)

en: Execute
oc: Executar

en: Bundle
oc: Paquet

en: Machine Name
oc: Nom sistèma
