Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Group
os: Къорд

en: Enabled
os: Иу у

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
