Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ
