Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (33 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Group
ru: Группа

en: Enabled
ru: Включено

en: Project
ru: Проект

en: Reset
ru: Сбросить

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Import
ru: Импортировать

en: Field
ru: Поле

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Updated
ru: Обновлено

en: Options
ru: Настройки

en: API Key
ru: Ключ API

en: Items
ru: Элементы

en: Template
ru: Шаблон

en: Operation
ru: Действие

en: Source
ru: Источник

en: (disabled)
ru: (выключено)

en: Add Group
ru: Добавить Группу

en: Execute
ru: Выполнить

en: Migration
ru: Миграция

en: Bundle
ru: Набор

en: Mappings
ru: Соответствия

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: Rollback
ru: Откат

en: No projects found
ru: Проекты отсутствуют

en: Active Projects
ru: Активные проекты

en: Execute migration
ru: Запустить миграцию

en: Migrating %migrate
ru: Миграция %migrate

en: Start migrating %migrate
ru: Старт миграции %migrate
