Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Items
sq: Elementët

en: Operation
sq: Veprimi
