Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Group
sv: Grupp

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Project
sv: Projekt

en: Reset
sv: Återställ

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Email
sv: E-post

en: Options
sv: Alternativ

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Items
sv: Poster

en: Template
sv: Mall

en: Operation
sv: Funktion

en: Source
sv: Källa

en: (disabled)
sv: (inaktiverad)

en: Execute
sv: Verkställ

en: Migration
sv: Migrering

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Mappings
sv: Mappning

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn
