Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Items
ta: உருப்படிகள்
