Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Project
ta: திட்டம்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Field
ta: புலம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Operation
ta: செயல்

en: Source
ta: மூலம்

en: Bundle
ta: பொதி
