Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Group
tr: Grup

en: Enabled
tr: Etkin

en: Project
tr: Proje

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Field
tr: Alan

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Email
tr: E-posta

en: Options
tr: Seçenekler

en: Items
tr: Öğeler

en: Template
tr: Şablon

en: Operation
tr: İşlem

en: Source
tr: Kaynak

en: (disabled)
tr: (devre dışı)

en: Execute
tr: Çalıştır

en: Migration
tr: Göç

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Mappings
tr: Eşlemeler

en: Machine Name
tr: Makine Adı
