Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Group
az: Qrup

en: List
az: Siyahı

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: Fields
az: Sahələr

en: String
az: Mətn

en: Source
az: Mənbə

en: Migration
az: Miqrasiya

en: Bundle
az: Paket
