Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Group
bo: ཁག

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: String
bo: ཡིག་ཕྲེང

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Source
bo: ཁུངས
