Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Group
bs: Grupa

en: List
bs: Izlistaj

en: Project
bs: Projekt

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Text
bs: Tekst

en: Fields
bs: Polja

en: Source
bs: Izvor
