Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Group
da: Gruppe

en: List
da: Vis

en: Project
da: Projekt

en: File
da: Fil

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Weight
da: Vægt

en: Image
da: Billede

en: Name
da: Navn

en: Field
da: Felt

en: Label
da: Etiket

en: Updated
da: Opdateret

en: Text
da: Tekst

en: Email
da: E-mail

en: Fields
da: Felter

en: API Key
da: API-nøgle

en: String
da: Tekst

en: Template
da: Skabelon

en: Source
da: Kilde

en: Migration
da: Migrering

en: Entity reference
da: Entityreference

en: No projects found
da: Ingen projekter fundet
