Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Fields
eo: Kampoj

en: String
eo: Signovico

en: Bundle
eo: Fasko
