Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Group
gl: Grupo

en: List
gl: Lista

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Updated
gl: Actualizado

en: Text
gl: Texto

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Fields
gl: Campos

en: String
gl: Cadea

en: Template
gl: Modelo

en: Source
gl: Orixe

en: Bundle
gl: Paquete

en: Entity reference
gl: Referencia da entidade
