Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Group
id: Grup

en: List
id: Daftar

en: Project
id: Proyek

en: Date
id: Tanggal

en: Weight
id: Bobot

en: Link
id: Tautan

en: Image
id: Gambar

en: Name
id: Nama

en: Field
id: Bidang

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Text
id: Teks

en: Fields
id: Bidang isian

en: String
id: Untai

en: Source
id: Sumber

en: Migration
id: Migrasi

en: Bundle
id: Bundel

en: Entity reference
id: Rujukan entitas
