Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: String
kn: ಸ್ಟ್ರಿಂಗ್

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Migration
kn: ರವಾನಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
