Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Group
ku: گرووپ

en: List
ku: لیستە

en: Project
ku: پرۆژە

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Text
ku: دەق

en: Email
ku: ئیمێل

en: String
ku: ڕیزبەند

en: Source
ku: سەرچاوە
