Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Group
mr: समुह

en: List
mr: यादी

en: Project
mr: प्रकल्प

en: File
mr: फाईल

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Weight
mr: मुल्य

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Updated
mr: सुधारित

en: Text
mr: अक्षर

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: String
mr: संज्ञा

en: Bundle
mr: बंडल
