Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: List
my: စာရင်း

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Source
my: ရင်းမြစ်
