Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Group
ne: समूह

en: List
ne: सूचि

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: Source
ne: स्रोत

en: Bundle
ne: पोका
