Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: String
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ
