Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Group
fa: گروه

en: List
fa: سجل

en: File
fa: فایل

en: Edit
fa: تدوین

en: Date
fa: تاریخ

en: Weight
fa: وزن

en: Link
fa: واصلی

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: Field
fa: میدان

en: Label
fa: برچسب

en: Updated
fa: به‌روز

en: Text
fa: متن

en: ID
fa: هویت

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Fields
fa: میدانها

en: String
fa: رشته

en: Source
fa: منبع

en: Bundle
fa: بسته
