Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Group
ro: Grup

en: List
ro: Listă

en: Project
ro: Proiect

en: File
ro: Fișier

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Weight
ro: Greutate

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Name
ro: Nume

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Updated
ro: Actualizat

en: Email
ro: email

en: Fields
ro: Câmpuri

en: API Key
ro: Cheie API

en: String
ro: Șir text

en: Template
ro: Șablon

en: Source
ro: Sursă

en: Migration
ro: Migrare

en: Bundle
ro: Pachet

en: Entity reference
ro: Referință entitate
