Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Group
sk: Skupina

en: List
sk: Zoznam

en: Project
sk: Projekt

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Email
sk: E-mail

en: Fields
sk: Polia

en: API Key
sk: API Kľúč

en: String
sk: Reťazec

en: Template
sk: Šablóna

en: Source
sk: Zdroj

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Entity reference revisions
sk: Revízie referenčného entity
